Výstavba plynových zařízení
Stavby inženýrských sítí
Komplexní servis
Zemní práce
Vše pod jednou střechou
Progres Liberec s.r.o.

Naši partneři

Home » O firmě » Naši partneři
Hledat:

RWE

RWE patří mezi pět největších evropských elektrárenských a plynárenských společností. Podniká ve výrobě, obchodu, přepravě a zásobování elektřinou a plynem. Více než 70.000 zaměstnanců dodává více než 16 milionům zákazníků elektřinu a přibližně 8 milionům zákazníků plyn. V hospodářském roce 2009 dosáhla společnost RWE zisku ve výši přibližně 48 miliard EUR.

 

ASPP

Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů (dále jen asociace nebo ASPP) vznikla na základě vzájemné domluvy zakládajících členů o potřebnosti takového sdružení na počátku roku 1998, se snahou o zviditelnění kvalitních a vysoce profesionálních firem dodávajících montáže potrubních systémů v české republice. Po pětiletém působení se členové dohodli na otevření svých řad všem firmám, které mají zájem pracovat v systému prověřeném Certifikačním procesem dle mezinárodních norem, což v současné praxi znamená pracovat v systému prověřeném Certifikací a registrací organizací v plynárenství GAS s.r.o.

 

GAS s.r.o.

Společnost GAS s.r.o zahájila svou činnost v roce 1994 a jejím jediným vlastníkem se od roku 2005 stal Český plynárenský svaz (ČPS). Hlavním zaměřením činnosti společnosti GAS s.r.o. je zabezpečování výkonu společných činností v plynárenství v oblasti techniky, předpisů, vzdělávání, poradenství a informatiky.

PROGRES LIBEREC s.r.o je zárukou kvalitně odvedené práce
Zákaznické centrum: tel: 485 109 077, mobil: +420 724 914 259 | Sídlo: Liberec 10, Vilová 350, PSČ 460 10 | Email: info@progres-lbc.cz

© 2012 Progres s.r.o. | Příhlásit se

Progres Liberec, s.r.o. - idatabaze.czPlynovody, ropovody a produktovody - idatabaze.cz